Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

10 lipca 2019

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem, wierności partnera, zasadności wystawienia tzw. L-4 lub ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, dzięki którym zdobycie cennych danych jest zdecydowanie prostsze.

Firma detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej usług?

Z oferty biur detektywistycznych zazwyczaj korzystają osoby pragnące wykazać niewierność małżonka i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług świadczonych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala w szybki i sprawny sposób uzyskać kluczowe informacje. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich pracownicy mają dodatkowo biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w sądzie.

You May Also Like