Stół drewniany – integruje członków rodziny i zdobi mieszkanie

17 czerwca 2021

Więcej o stole drewnianym nowoczesnym na https://stfurniture.com/produkty/meble/stoly/.

Czy umieszczony w jadalni, w kuchni czy w wydzielonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze jest najważniejszym meblem w domu. Wobec tego zamawiając stół warto brać pod uwagę nie tylko jego efektowny design, ale także jego jakość.

Stół – centralny punkt

W salonie przesiadujemy przez większość czasu i tam też przeważnie wypoczywamy, jednakże to stół w kuchni jest rzeczywistym centralnym miejscem w mieszkaniu. Momenty spędzone na wspólnych obiadach i kolacjach z najbliższymi znacząco przyczyniają się do zbudowania relacji towarzyskich i rodzinnych. Stół łączy, jako że pozwala na bliskość dużej ilości ludzi na niedużej przestrzeni, co w naturalny sposób wzbudza potrzebę interakcji między bliskimi. Wypada zaaranżować dom tak, aby wytyczyć w nim przestrzeń na ustawienie stołu z daleka m.in. od odwracającego uwagę telewizora. Przy takiej aranżacji nie tylko powszednie posiłki, ale również imprezy bożonarodzeniowe bądź imieninowe pomogą uczestnikom skoncentrować się na tym co w owej momencie jest najważniejsze, czyli kontakcie z krewnymi oraz z przyjaciółmi. Liczne badania pokazują na dodatek, iż spożywanie posiłków przy stole pomaga wypracować prawidłowe nawyki żywieniowe także u dzieci. Przy stole spożywamy posiłki wolniej oraz bez stresu, na co pozytywny wpływ ma, naturalnie, spędzanie czasu z bliskimi.

Nietuzinkowy design i solidność – zalety nowoczesnych stołów

Stół do kuchni czy jadalni powinien być solidny. Będzie bowiem każdego dnia w użyciu, często nie tylko celem zjedzenia obiadu, ale też jako miejsce nauki, zrealizowania drobnych prac, które wymagają sporej poziomej powierzchni czy nawet do zabawy, przykładowo gry w karty lub w planszówki i układania puzzli z pociechami. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od nagradzanych projektantów cechują się naturalnością materiałów zastosowanych do ich wytworzenia (m.in. drewno dębowe i orzechowe), niezwykłą wytrzymałością, jak również unikalnym wyglądem, których na darmo szukać w asortymencie popularnych salonów meblowych. Projektanci designerskich stołów wykonują także stoły rozkładane, przydatne w czasie okolicznościowych spotkań w dużym gronie rodzinnym. Decydując się na zamówienie designerskiego stół możemy mieć pewność, że kupujemy stół, który przeżyje lata. Mamy przy tym możliwość personalizacji mebla, a w konsekwencji dokładniejszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim pragniemy zaaranżować wnętrze.

Dane firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

You May Also Like