Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

29 maja 2023

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie kuchni na zamówienie? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://archidom.com.pl/.

Kuchnie na zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne wady i walory, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można bez trudu zamontować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, jakie chcą błyskawicznie oraz łatwo wyposażyć własną kuchnię. Są jednakże przeważnie mniej elastyczne niż kuchnie na zamówienie oraz mogą mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Niebanalne wnętrze oraz konkretne oczekiwania internautów w dużej mierze ograniczają zalety kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na wymiar to profesjonalna usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na zamówienie może być odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, układzie oraz wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest także właściwym rozwiązaniem, jeżeli pragnie się uzyskać fenomenalny i niepowtarzalny image tego pomieszczenia oraz perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeżeli poszukujesz praktycznych, eleganckich oraz współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa bądź okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Dane firmy:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]

You May Also Like