Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

2 września 2019

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek nawet osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego duże korzyści. Potwierdzano wszak, że nawet okazjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również ważnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania powodują, że wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są bodźcem do rozwijania wyobraźni, wrażliwości oraz umiejętności manualnych. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Warszawa, Gdańsk, Łódź czy Kraków. Nie brakuje także kursów adresowanych do amatorów – osób, które po prostu uwielbiają rysować i chciałyby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o rozmaitych zainteresowaniach artystycznych. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują również lekcje malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

You May Also Like