Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

17 grudnia 2022

Kurs Blender 3D - ta niezwykła oferta Was zadziwi.

Świat grafiki bezustannie się rozwija i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki na rzecz tworzenia swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się już dużymi kosztami – każdy może wszak zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Kursy Blender 3D polecamy w małych grupach

Obsługi każdego oprogramowania można nauczyć się samemu, lecz proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko bywa niezmiernie frustrujący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści przede wszystkim tym, którzy dopiero odkrywają program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta wskazując elementy, które trzeba poprawić oraz podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, żeby odbywał się on w jak najmniejszych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w w branży filmowej i gier komputerowych

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie zdolnością poszukiwaną i poważaną w szczególności w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Znajomość programu Blender 3D poszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści i amatorzy chcący rozwijać swoje obecne umiejętności bądź znaleźć nowe formy ekspresji.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

You May Also Like