Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

14 grudnia 2022

Kurs digital painting - sprawdź informacje o ofercie na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana m.in. w branży filmowej, reklamowej oraz sektorze gier komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać grafikę w Photoshopie, a także tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, wykonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, reklamą, animacją i grami komputerowymi.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

You May Also Like