Skrzynka telekomunikacyjna – czym się kierować?

25 stycznia 2019

Chcesz zamówić skrzynkę telekomunikacyjną? Wejdź na telmor.pl

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym domu – określają to odpowiednie ustawy. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – z wytrzymałego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana ze wzmocnionego surowca i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich, a także ekstremalne warunki. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kable telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – modemy TVK, wejścia optyczne. Moduły wewnątrz skrzynki możemy zainstalować np. na paski z rzepem lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne wymiary

Ważnym składnikiem jest też ochrona przed ingerencją osób trzecich do środka szafki. W tym celu służą wzmocnione zasuwy. To ważne również w domu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Nie zapominajmy także o uporządkowaniu kabli – w tym celu służą profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

You May Also Like