Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

25 listopada 2022

Pod tym linkiem zdobędziesz więcej szczegółów o ofercie dystrybutora przekładni planetarnych.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie i silniki DC i BLDC od renomowanych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

You May Also Like