Reprezentacja pracowników w sprawach z zakresu prawa pracy

12 kwietnia 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii prawnej

Działając w imieniu Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania, jak i rozwiązania. Udzielana przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ochronić ich przed sporami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozkwitem przedsiębiorstwa, postępowanie zgodnie z prawem pracy jest większym wyzwaniem. W związku z tym naszym priorytetem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Nierzadko występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezprawnego zwolnienia czy chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy związane są ze znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do uznania racji Klienta jest dużym wyzwaniem.

You May Also Like