Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

14 lutego 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne. Przykłady tego rodzaju spraw można nieprzerwanie mnożyć, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego rodzaju. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej powierzchni. Bardzo często prowadzimy także sprawy wynikłe ze strat zaistniałych w trakcie pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. niezgodnością wykupionej oferty z faktycznym stanem hotelu czy kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas również osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak przepisanie nieodpowiednich leków, powikłania przy porodzie lub operacji czy leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii prawnej w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia postępowań odszkodowawczych mierzymy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, jak wypadek samochodowy, w którym bliska im osoba poniosła śmierć, pobicie czy niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza. Zawsze wiąże się to także z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani Klienci. Naszą rolą w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może dociekać poszkodowany. Nie ma w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im podjęcie decyzji co do dalszego toku sprawy.

You May Also Like