Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

23 października 2019

Zajrzyj tu, jeśli interesuje Cię korzystna oferta wypraw w góry

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który docenia rzetelnie opracowane i bezpieczne eskapady w gronie doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią czynne spędzanie urlopu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Pozwalają przy tym wcielić w życie pragnienia oraz poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających na wylot charakter górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielących się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

You May Also Like