Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – opinia portalu Napieraj.pl

1 stycznia 2019

Jeśli szukasz więcej informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się w to miejsce

Co o wibroterapii myślą sportowcy? Czy polecają stosowanie zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm człowieka mają drgania?

Aparaty marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od lat stosuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, także możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz intensywność wibracji.

Aparat firmy Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i zwykłych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like