Urządzenia Vitberg – wibroterapia dostępna dla każdego

31 stycznia 2019

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, bolące biodro, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like