Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

4 maja 2019

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii rodzimego producenta

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: montownię, szwalnię, wykrawalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddawane są wielu testom. Okrycie modułów wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like