„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

12 października 2018

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesiącu korzystania z maty masującej.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać także przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like