Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

29 maja 2020

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia polskiego psychologa Northampton, zajrzyj na psychoterapia-uk.pl

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zaczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne właściwie zanikło, jednak nadal nie brak chętnych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii wywołuje szereg problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi kłopotami się upora?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym państwa, rodzą mnóstwo komplikacji, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną często powoduje ogromny stres. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się także kłopoty z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem etatu. Nieznajomość języka, która ciągle jest dość często spotykana, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania tego rodzaju wyjątkowo trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Dlatego nie należy bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane w czasie wizyty zostaną przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich problemów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Dane firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

You May Also Like