Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

24 listopada 2018

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, odnajdziesz na http://bit.ly/2EIjS8p

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem modernizuje swoje produkty.

Zestawy firmy Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, natomiast intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie kraju, gdzie można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Średnio c trzeci pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. to dla nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like