Nowoczesne wybielanie zębów

5 maja 2019

Zdrowe i białe zęby to marzenie każdego. Niestety bakterie nieustannie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze domowe środki wybielające działają efektywnie. Jak przywrócić piękny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – lampa czy pasta?

Czyszczenie uzębienia po jedzeniu i piciu pomaga zachować zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają wyglądać estetycznie. Domowe sposoby wybielające (paski, żele, woski), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom śnieżnobiały kolor. Jakie zabiegi są w tym momencie najczęściej wybierane? Lekarze szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje świetne rezultaty już po trzech zabiegach. Zabieg nie wywołuje bólu i jest całkowicie bezpieczny dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów – specjalistyczny preparat do naświetlania

Jak odbywa się wybielanie zębów metodą BEYOND? Zabieg zaczyna się od przeglądu stanu jamy ustnej. Potem przy pomocy specjalistycznego wzornika ustala się odcień zębów przed wybielaniem. Po wykonaniu wstępnych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Kluczowy jest również dobór właściwego PH żelu. Środek aktywowany jest przez światło lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba znacząco redukując nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 15 tonów, efekty są zatem niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej tydzień. Świetne rezultaty zapewnia także wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.

You May Also Like