Nakładki na deskę sedesową i podkłady higieniczne

21 kwietnia 2020

W tym miejscu kupisz podkłady jednorazowe

Stanowiące bezpośrednie niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia grzyby, bakterie i wirusy czają się dosłownie wszędzie. Wyjątkowo wysokie ryzyko zakażenia powstaje jednak w obiektach, w których zazwyczaj przebywają osoby chore lub tam, gdzie w związku z rozmaitymi zabiegami narzędzia bezpośrednio dotykają skóry lub innych tkanek. Takimi miejscami są przede wszystkim wszelkiego typu salony spa, gabinety kosmetyczne, placówki służby zdrowia czy studia tatuażu. Aby ograniczyć ryzyko transferu bakterii i innych szkodliwych mikroorganizmów, stosuje się rozmaite akcesoria – poza rękawiczkami z silikonu i środkami do dezynfekcji są to w szczególności podkłady higieniczne.

Zastosowanie podkładów higienicznych

Większość chorobotwórczych roztoczy i wirusów przenosi się poprzez zetknięcie się skóry ze skażonym przedmiotem, dotykanym uprzednio przez osoby zarażone. By zminimalizować niebezpieczeństwo migracji bakterii w gabinetach i salonach urody, korzysta się z podkładów higienicznych. Zwykle są one wytworzone z celulozy lub analogicznych tworzyw i stanowią skuteczną barierę dla mikroorganizmów. Podkłady medyczne są jednorazowego użytku i służą do wykładania np. kozetek, foteli dentystycznych i ginekologicznych bądź sprzętu rehabilitacyjnego.

Podkłady jednorazowe – zastosuj w ogólnodostępnym WC

Największe ryzyko roznoszenia się zakażeń skórnych wywoływanych przez mikroorganizmy panuje tam, gdzie z potencjalnie zakażoną nawierzchnią styka się nieosłoniona skóra – czyli w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się choroby minimalizują podkłady jednorazowe przeznaczone do wykładania na deskach klozetowych. Korzystanie z nich jest zalecane we wszelkich miejscach, w których toaleta jest publicznie dostępna – na przykład w placówkach oświaty, punktach usługowych, kinach czy biurach.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

You May Also Like