Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

8 września 2020

Zamów ochronną przyłbicę

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, kompletnie zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi i życie. Normy dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania określonych środków, które mają ochraniać nas przed potencjalnym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do kina bądź supermarketu, gdzie zwykle przebywamy w większym skupisku ludzi, winniśmy bezwzględnie nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Co natomiast uczynić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z bawełny?

Maseczka z przyłbicą – wygodna i wytrzymała

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z materiału są niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona użytkownika przed zakażeniem patogenami w identycznym zakresie jak maska chirurgiczna, a więc kryje nos oraz usta, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi zaletami są wytrzymałość, komfort i zaledwie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z surowców, za sprawą których może być używana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z detergentem.

Mini przyłbica – dla ludzi w podeszłym wieku oraz astmatyków

Taką maseczkę wielorazową zaleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby powyżej 60 roku życia, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nosić maseczki ochronne podczas wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodzież zapewne doceni również to, iż nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like