„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

10 listopada 2018

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji o tej marce

Czy terapia wibracjami może pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg oraz ból ramion i szyi. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, kolana, szyję lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest istotną zaletą urządzeń marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like