Korekcja wzroku – bezpieczne, nowoczesne zabiegi

22 lipca 2020

Wejdź na https://voigtklinikaoka.pl, aby odnaleźć informacje o operacji wzroku Kraków.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się uciążliwych i w wielu przypadkach groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto może zgłosić się na zabieg korekty wzroku?

Korekcja wad wzroku – zaufaj doświadczonemu optometryście

Do niedawna korekcja wzroku sprowadzała się do zakładania okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednak nowoczesne techniki korekcji umożliwiające leczenie jaskry, nadwzroczności, starczowzroczności, a także wielu innych schorzeń. Szczególnie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku, która wyróżnia się ogromną skutecznością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem mało inwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent szybko powraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, w której zatrudniona jest wykwalifikowana załoga medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych technikach leczenia. Wprawny optometrysta pomoże postawić diagnozę, wybrać adekwatną procedurę leczenia, a następnie usunąć wadę wzroku. Specjaliści przyjmujący w klinice okulistycznej wykorzystują najnowszy sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu mogą zidentyfikować nawet mało rozpowszechnione choroby oczu.

Czym oprócz tego zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się również terapią innych chorób, np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Innowacyjne metody jego korekcji polegają m.in. na formowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Ponadto lekarze dokonują pomiaru ciśnienia oka, będący metodą konieczną w diagnozowaniu stanów zapalnych, jaskry i innych ciężkich schorzeń. W klinice okulistycznej opracowuje się także mapy rogówki – jest to potrzebne przed zabiegami laserowymi, na przykład operacją katarakty. Korekta wzroku to oczywiście nie wszystko – lekarze okuliści poradzić sobie także z innymi dolegliwościami, jak przykładowo pozbyciem się kaszaków czy ciał obcych z gałki ocznej.

Dane firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]

You May Also Like