Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

17 lutego 2020

W tym miejscu uzyskasz szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skoncentrować się na jednym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają odprężenie pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z każdym rokiem, jednak pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie Polski.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like