Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

27 kwietnia 2019

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności drgań. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like