Blog „Polaku lecz się sam” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

17 października 2018

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Dodatkowo użycie programu do relaksacji poprawiło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz fakt, że jest to dzieło polskiego producenta. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like