„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

4 czerwca 2019

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tu

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W aparacie można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli zechcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, konieczne będzie zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Szyja, Kolana lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym domu.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like