Na czym polega automatyczna obsługa należności?

29 lipca 2022

Poszerz swoje wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur.

Właściciele firm bezustannie szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z serwisem mass collect banku

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale także i tych małych, które w miesiącu wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, wyjątkowo pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do obsługi należności

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje należności z tytułu abonamentów, wobec tego znakomicie sprawdzi się w uczelniach prywatnych lub językowych, a więc tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

You May Also Like