Tradycyjne projekty domów drewnianych

15 sierpnia 2018

Znajdź fachowców, którzy wykonają projekty domów drewnianych nowoczesnych

Drewniane domy to budowlany hit. Innowacyjna budowa powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo gustownie, ale są także komfortowe. Czy domy drewniane mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne

Nowoczesne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą także roboty związane z tynkowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy naturalne stają się coraz bardziej modne. Łączą one w sobie różne elementy. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki nowatorskim elementom dają funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – organiczne składniki

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje zrobione z naturalnych prefabrykatów, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane cechują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Kolejnym walorem jest niewielka grubość ścian, co gwarantuje duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można konstruować także w miesiącach zimowych, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym architektom.

Dane firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

You May Also Like