Profesjonalny producent okien drewnianych

8 lipca 2020

Klasyczne okna drewniane są niezwykle wytworne i ponadczasowe. Pasują do każdego obiektu – od zabytkowych nieruchomości po futurystyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one tak modne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna miejscowego

W dzisiejszych czasach okna drewniane są tworzone przy użyciu zaawansowanych metod, co powoduje, że charakteryzują się najniższym współczynnikiem przenikania ciepła. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a pielęgnowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane wyglądają bardzo efektownie, mają zaokrąglone ramy, eleganckie rączki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – na przykład modrzewia, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Okna drewniane są modne w naszym kraju, ponieważ łączą klasyczne gatunki z współczesnymi technologiami.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych zazwyczaj gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia niskie straty ciepła oraz funkcjonalność. Organiczne drewno posłuży przez długi okres, ponieważ można poddawać je dowolnej obróbce. Rzecz jasna producent okien drewnianych zapewnia również estetyczne drzwi, idealne do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy restaurowaniu zabytków – to materiał nietoksyczny i zupełnie bezpieczny dla środowiska. Rekonstruując zabytek warto zatem zainwestować w szlachetne, solidne i estetyczne materiały drewniane.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

You May Also Like