Pokochaliśmy projekty domów z bali. Dlaczego?

2 listopada 2019

Jeśli potrzebujesz domów z bali Kraków, koniecznie odwiedź tę stronę

Domy z bali to jeden z najstarszych rodzajów obiektów użytkowych. Najczęściej wznosi się je ze świerku lub jodły. Mimo że ich budowa znana jest od wieków, wciąż spotkać można rzesze entuzjastów. Nie powinno to jednak dziwić – posiadają bowiem sporo plusów, które powodują, że grono ich mieszkańców wciąż rośnie. Mogą mieć wszystkie kształty, budowane są z przyjaznych dla przyrody materiałów, doskonale wyglądają i – co najważniejsze – są naprawdę komfortowe. Warto wspomnieć też o tym, iż budowa budynku tego typu jest zdecydowanie szybsza niż betonowego. Ich mieszkańcy mogą cieszyć się również zdrowym mikroklimatem, który korzystnie wpływa między innymi na płuca.

Typy projektów domów z bali

Wielu z nas sądzi, że projekty domów z bali zawsze nawiązują do tradycyjnej zabudowy. W istocie często tak jest, jednak powinniśmy podkreślić, że domy z bali mogą również przybierać inne formy. Dziś realizuje się też innowacyjne projekty domów z bali, a te nie przypominają domów rustykalnych. Domy z bali mogą również posiadać elewację, a to sprawia, iż łatwiejsze okazuje się urządzenie wnętrza – najczęściej stosuje się w tym celu płyty regipsowe.

Komu powierzyć projekty domów z bali?

Jak łatwo stwierdzić, stworzenie domu z bali jest o wiele trudniejsze niż zwykłego. Dlatego wybierając ten rodzaj budynku, dobrze sprawdzić, jakie domy wykonał już wcześniej wybrany architekt. Koniecznie sprawdźmy również, czy jego twórczość nam odpowiada. Istotne okazuje się oprócz tego to, której firmie zlecimy budowę domu. Oczywiście powinniśmy wybierać te z doświadczeniem w tego typu inwestycjach. Trafionym rozwiązaniem okaże się też na pewno znalezienie firmy, w której współdziałają razem kreatywny architekt i profesjonalni rzemieślnicy – wtedy dom na pewno zostanie wybudowany szybko i bez zbędnych problemów.

Dane firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

You May Also Like