O zaletach usługi wynajmu szalunków

12 maja 2019

Unikatowa oferta wynajmu szalunków

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często robione są ze sklejki, ale można zaobserwować też konstrukcje zrobione z metalu, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi potrzebnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Niestety ze względu na duże koszty nie wszystkie firmy remontowe posiadają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mają szansę wszak zwyczajnie je wynająć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę popularna usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeśli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej ekipy, dobrze rozważyć atuty, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć także o wygodzie, gdyż przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować pokaźne koszty.

O czym pamiętać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na usługi ekipy doświadczonej w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu otrzymamy pewność, iż szalunki będą solidne i funkcjonalne. Naprawdę istotna będzie również obsługa klienta – w sytuacji, kiedy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze natomiast wejść do internetu i dowiedzieć się, co o usługach konkretnej firmy piszą poprzedni kontrahenci.

Dane firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

You May Also Like