Dowiedz się, jak zamówić budowę domów góralskich
Tradycyjne domki góralskie przyciągają niezwykłym wykończeniem, co sprawia, że coraz większa liczba Polaków decyduje się na postawienie takiej nieruchomości. Gdzie przeważnie można je spotkać i jakie są ich zalety?
Budowa domów góralskich – nie tylko na terenach górskich
Klimatyczne domki góralskie wyglądają bardzo pięknie, widać w nich ogromne wpływy stylu podhalańskiego. Są skonstruowane ze świerku i wyróżniają się skośnymi dachami oraz ozdobnymi werandami, mają też dachy kryte gontem. Świetnie uzupełniają tatrzańskie miejscowości, dlatego występują przeważnie w rejonach górskich. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby zafundować sobie taki budynek w dużym mieście – Polacy chcą zredukować wydatki związane z budową domu murowanego. Budowa domów góralskich jest bardziej ekonomiczna i szybsza niż w przypadku murowanych budynków. Budowane są one z gotowych elementów, a obecnie stosowana technika sprawia, że proces można kontynuować również w zimie, ponieważ omijamy tzw. „mokre etapy” prac. Fachowcy tłumaczą, że budowę można ukończyć w ciągu kilkunastu tygodni.
Budowa domów góralskich – idealne zabezpieczenie przed zimą
Nowoczesne domy góralskie mogą służyć jako nieruchomości na wakacje, ale także mieć przeznaczenie całoroczne. Nowoczesna technologia pozwala uzyskać w środku doskonałe warunki do życia, dachy pokrywane są ceramicznymi dachówkami, a ściany można ocieplić. Podmioty zajmujące się konstruowaniem domków góralskich specjalnie zabezpieczają wszystkie części, żeby chronić pomieszczenia przed zimnem. Dodatkowym atutem domów tego typu jest możliwość rozbudowy. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy góralskie, wybierajmy tylko sprawdzone przedsiębiorstwa, które doskonale łączą tradycję z nowatorskimi pomysłami.
Dane firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392
Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail:
[email protected]