Zalety kolczyków na biglach

27 stycznia 2019

Potrzebujesz kolczyków na biglach? Sprawdź www.bizutik.pl

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie i metale. Ważne są bowiem nie tylko ich wzory, ale także walory funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie niewątpliwie nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego wybierając biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, jaki typ zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – wciągane, klipsy oraz bigle. Który typ będzie najlepszym pomysłem? Warto między innymi wybrać kolczyki na biglach – są wszak wygodne oraz świetnie się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla kobiet o lekko kanciastej twarzy – są wysokie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, gdy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym nadmienić, iż klientki o trochę odmiennej buzi też mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależy od kosztów ich pozyskania i wyobraźni jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cechują się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz minerałami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie warto wybrać? To rzecz naszych preferencji – niekiedy lepiej wyglądać będą kolczyki z turkusem, innym razem dobrze zda egzamin kamień sztuczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like