Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

22 maja 2020

W tym miejscu dowiesz się jak skorzystać z sugestii złotnika Kraków

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie można odnaleźć nieomalże wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które zaleca się kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Plusy zakupów u jubilera

Zakup srebrnej broszki, wisiorka lub pierścionka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, aby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy nabyć pierścionek lub obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny lub za luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego wymiaru albo sporządzi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dobrać odpowiedni kruszec, wskaże współczesne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się na komunię, ślub czy urodziny.

Dodatkowe usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także pełnią pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, jubiler ekspresowo i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Zmieni też obwód pierścionka, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym upominkiem, albo mamy własny pomysł na wisiorek bądź pierścionek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu mamy zniszczoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Dane firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

You May Also Like