Prezent dla żony, córki i mamy – kolczyki serduszka

2 kwietnia 2021

Kolczyki srebrne serduszka. Uzyskaj więcej informacji na https://www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serduszka są chętnie kupowanym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na każdą okazję, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są też fenomenalnym pomysłem na podarunek. Jakie typy kolczyków występują w sprzedaży? Z czego zwykle są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – do szkoły oraz na wesela

Wzór serca jest szeroko używany w jubilerstwie. Jest on inspiracją do tworzenia kolczyków zarówno dla kobiet, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serduszka bywają delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Występują zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest zwykle wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, ale w niezauważalny sposób akcentują prawdziwą urodę kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do optycznego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Tego rodzaju kolczyki nadadzą się na okazjonalne wyjścia, wesela czy romantyczne kolacje i doskonale komponują się one ze stylowymi kreacjami. Z kolei dziewczynki mogą założyć kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serca – fenomenalny upominek dla ukochanej osoby

Na rynku można kupić kolczyki serca wykonane ze złota i srebra. Modne są też modele pozłacane – tańsze, a jednocześnie wyglądają niesłychanie efektownie. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym czy rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Babci, złote gody oraz z mnóstwa innych przypadków. Podarowane ukochanej osobie – dziewczynie, matce lub partnerce, kolczyki serca będą stale przypominać o łączącej was więzi, miłości i szacunku.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like