Pierścionki z cyrkoniami – nie tylko niska cena

20 września 2019

Dowiedz się więcej o pierścionkach z cyrkoniami

Cyrkonia jest wymieniana wśród najczęściej stosowanych przez jubilerów sztucznych kamieni. Rzecz jasna nie jest tak bez powodu – cyrkonia doskonale wygląda i jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie mniej kosztowna od prawdziwych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wykonywana jest z cyrkonu, który obrabia się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w rozmaitych ozdobach – czyli wisiorkach czy przypinkach, jednak szczególnym uznaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Czemu opłaca się je wybrać? W jakich miejscach powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Srebrne pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie świetnie komponują się z różnymi surowcami, jednak najlepiej prezentują się w biżuterii wykonanej ze srebra. Cechy cyrkonii powodują, że uwydatniają one urodę tego metalu i pozwalają na wykonanie biżuterii, która przy luksusowym wyglądzie okaże się dość tania – dlatego przez osoby z chudszym portfelem są często wybierane jako pierścionki na zaręczyny. Z uwagi na ich niskie ceny, pierścionki z cyrkoniami są często noszone na co dzień – ich ewentualne zagubienie nie jest wielką tragedią.

Poszukiwania pierścionków z cyrkoniami

Na rynku znajdziemy mnóstwo wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed wyborem danego modelu dobrze zatem dowiedzieć się, jakie wzory oferują nam różne sklepy i już wówczas wybrać ten, który szczególnie przypadnie nam do gustu. Sprawę ułatwimy sobie stawiając na kupno w internecie – ustrzeżemy się tak długich spacerów po sklepach.

You May Also Like