Kolczyki wiszące – jak je dopasować?

29 marca 2023

Chcesz zamówić kolczyki wiszące? Wejdź na www.bizutik.pl.

Jeden z najpopularniejszych rodzajów biżuterii to kolczyki. Noszą je nie tylko kobiety – wzrastającym od jakiegoś czasu popytem cieszą się również wśród panów, zwłaszcza tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie sposób jednak negować, że przytłaczająca większość tego rodzaju biżuterii produkowana jest dla pań. Niesłychanie dobrze prezentują się w szczególności wiszące kolczyki. Są one bardziej wyraziste i tym samym w zdecydowanie mają wpływ na to, jak inni postrzegają daną kreację. To powoduje, że są nadzwyczaj popularne wśród pań w różnym wieku i ubierających się w różnych stylach. Ogromne zróżnicowanie kolczyków wiszących pomaga dopasować je właściwie do dowolnej stylizacji. Jak jednak dobrać kolczyki wiszące pasujące do danej sytuacji? Na jakie ich cechy winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość i kształt

Wybierając wiszące kolczyki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich długość i design – to dokładnie te przymioty najbardziej rzutują na to, jak wizualnie jest postrzegana twarz. Długie kolczyki wiszące (w sklepach znajdziemy wzory mające nawet 8-9 cm) wyciągają twarz, zaś te krótsze sprawiają, że wydaje się ona bardziej krągła. Tu olbrzymie znacznie ma również kształt kolczyków. Wąskie powodują wysmuklenie owalu, z kolei te bardziej sferyczne – wręcz odwrotnie. W sprzedaży kupimy też kolczyki neutralne, które nie oddziałują nazbyt na postrzeganie kształtu naszego oblicza – tutaj koniecznie powinniśmy napomknąć między innymi o kolczykach przypominających krople wody.

Do jakich kreacji zakłada się wiszące kolczyki?

Szukając wiszących kolczyków odpowiednio dostosowanych do danej kreacji powinno się mieć na uwadze, iż są one nadzwyczaj wyraźnym dodatkiem. W towarzystwie innej wyrazistej biżuterii mogą zatem wywołać odczucie egzageracji. Zatem powinnyśmy unikać noszenia ich do ogromnych zegarków, bransoletek bądź wisiorków. Kolczyki wiszące będą zaś wyglądały bez zarzutu, gdy w stroju zostaną najsilniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, iż prawidłowo dopasujemy je do ubrania, fryzury oraz butów.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like