Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

6 kwietnia 2020

Dalsze informacje o kolczykach z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy prezent dla każdej Polki. Tego rodzaju świecidełka świetnie komponują się z elementami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy zatem, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne kryształki ozdobne, wykazujące wspaniałe cechy optyczne. Mienią się w słońcu szykownym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz przezroczyste. Mogą wspaniale imitować szlachetne brylanty, sprawdzają się więc jako element zdobniczy. Na rynku znajdziemy też zabarwione rodzaje cyrkonii – poprzez użycie różnych składników można uzyskać poniższe odcienie: niebieski, bordowy, zielony, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji imienin lub na Mikołajki.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te mieniące się dodatki są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, jak również łańcuszków. Gdzie kupimy dodatki z cyrkoniami? Ogromny asortyment zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych rozmiarach i niskich cenach. Wystarczy parę kliknięć i możemy mieć wymarzoną i elegancką biżuterię. Odbiorcy często kupują proste kolczyki, ale także te bogato upstrzone cyrkoniami.

You May Also Like