Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

10 września 2018

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej nabywanych przez kobiety akcesoriów. Pasują na każdą okoliczność – niezwykle uroczystą i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak rozchwytywane, a także w jakich miejscach można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych fasonach. Najbardziej modne są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie wydłużają sylwetkę. Mogą być ozdobione drogocennymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku błyskotek z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc wybierając je popatrzmy na numer próby oraz technikę ich produkcji.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy dobrze czyścić i na bieżąco eliminować śniedź, żeby ciągle wyglądały nienagannie. Należy wycierać je co jakiś czas miękką ściereczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne produkty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych metod polerowania, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno rysują elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które zapewniają szybką dostawę i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niebywały komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane kobiety.

You May Also Like