Dlaczego srebrne pierścionki są tak popularne

20 lipca 2018

Chcesz zamówić pierścionki? Skieruj się tutaj

Srebrne pierścionki to symbol klasycznej wytworności. Elementy stworzone z tego pięknego metalu musi posiadać w swojej kolekcji każda dbająca o siebie Polka. Sprawdźmy więc, czym cechują te piękne elementy, stanowiące idealną oprawę kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – jakie są ich zalety?

Najwyższa zawartość srebra to 999, lecz takie srebro jest produktem plastycznym, nieodpornym na różne zarysowania i jako pierścionek może łatwo ulec zniszczeniu. Na rynku znajdziemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki robione z próby 925. Możemy zdecydować się na pierścionek jednolity lub bardziej okazały. Te najchętniej kupowane ozdobione są ametystami, szmaragdami, szafirami, a nawet diamentami. Zaletą biżuterii wykonanej ze srebra jest możliwość – jeśli zajdzie taka konieczność – zredukowania lub rozszerzenia ich wielkości, o co zatroszczą się wykwalifikowane zakłady jubilerskie. Pamiętajmy również o systematycznym polerowaniu pierścionków, żeby wyglądały wyjątkowo przez wiele lat.

Gdzie znajdziemy wytworne srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię znajdziemy w każdym sklepie z eleganckimi dodatkami. Zamiast jednak wydawać fortunę w tradycyjnych salonach, opłaca się poszperać również w sklepach internetowych, gdzie ceny są aż o 10% lepsze. Kupimy tam srebrne pierścionki w rozmaitych fasonach, wysadzane wspaniałymi kamieniami. Nie musimy chodzić po sklepach, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy oddać zamówienie z powrotem. Takie witryny online to ogromny wybór i mnóstwo zabawy dla każdej dziewczyny.

You May Also Like