Bransoletki z koralikami

16 maja 2020

Szukasz bransoletek z koralikami? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Bransoletki z koralikami należą do tego rodzaju ozdób, które będą odpowiednie na wszystkie okazje. Mamy możliwość własnoręcznie je przygotować w zaciszu domowym lub nabyć w butiku. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki będą nietypowe.

Bransoletki z koralikami – jak je wykonać?

Najpowszechniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy pomocy koralików, zestawu do szycia i szydełka tworzymy wyjątkową biżuterię. To prosta technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.Jak samemu wykonać bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć również w Internecie zapoznając się z tutorialami.

Bransoletki z koralikami – ścieg Peyote

Metodę Peyote stosujemy, kiedy pragniemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego typu bransoletki potrzebujemy: igły, nici albo żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób jest bardziej czasochłonny niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Istnieje ogromna ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przejścia kolorystyczne.
Obecnie popularne są komputerowe wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii jest znacznie szybsze i prostsze.Nie każdy z nas ma umiejętności potrzebne do stworzenia bransoletek z koralikami. W takiej sytuacji można wybrać jeden z wielu wiele bardzo ładnych modeli w Internecie i sklepach stacjonarnych.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like