Bransoletki srebrne – zawsze w modzie

4 września 2018

Dowiedz się więcej o bransoletkach

Mimo że nie są tak chętnie noszone jak kolczyki, bransoletki zdobyły wiele zwolenniczek. Doskonale łączą się z najróżniejszymi kreacjami, zaś ich obecność nie sprawia dyskomfortu. Istotne jest również to, iż sprzedawane są w przystępnych cenach. Produkowane są z rozmaitych surowców, jednak szczególnie dużym uznaniem cieszą się od dawna bransoletki srebrne. Oczywiście nie znajdziemy w tym nic dziwnego – zwłaszcza, kiedy przypomnimy sobie różne atuty tego surowca. Srebro wszak nie tylko doskonale wygląda, ale także ma wiele pozostałych mocnych stron.

Atuty bransoletek srebrnych

Obok walorów estetycznych, srebro jest często noszone z uwagi na jego działanie przeciwbakteryjne – mogą nosić je również alergicy. Jubilerzy lubią je zaś ze względu na wysoką ciągliwość – bez problemu można wykonać z niego bransoletki o zaskakujących kształtach. Nie bez znaczenia są też małe ceny i fakt, że łatwo kupimy je również w internecie. To rozwiązanie polecane jest przede wszystkim tym, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego czasu – bransoletki srebrne przez internet nabędziemy w kilka minut.

Jak czyścić bransoletki srebrne?

Bransoletki srebrne posłużą długie lata – pod warunkiem, że właściwie o nie zadbamy. Najistotniejsze jest to, w czym przechowujemy ozdoby. Puzderko musi być wyłożone miękką tkaniną, a kiedy przechowujemy w nim kilka przedmiotów – musi posiadać przegrody, gdyż tak ustrzeżemy się uszkodzeń mechanicznych na biżuterii. Do czyszczenia srebra nie należy natomiast używać detergentów i tego typu preparatów – przeznaczone do tego są odpowiednie środki.

You May Also Like