Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-10-17
USD
3.8638
-0.76%
EUR
4.2849
-0.28%
CHF
3.8902
-0.36%
GBP
4.9456
-0.31%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

 • Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

  Czytaj więcej...

   
 • super ziomki 8)

  Czytaj więcej...

   
 • Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

  Czytaj więcej...

   
 • Wszystkiego najlepszego.

  Czytaj więcej...

   
 • O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

  Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_pink_blink.jpg 02-banner_zdrojek.jpg 03-banner_dziubek.jpg 04-banner_derek.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

I Mały Memoriał Wielkiego Mirka za nami

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

16 dkDnia 09 marca 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu odbyły się zawody pn. „Sportowy Dzień Kobiet”. Turniej poświęcony był pamięci Mirosława Pieszki. Zawody poprowadził Zastępca Burmistrza Morąga - Leszek Biernacki, który w krótkich słowach naświetlił wszystkim zgromadzonym kim był Mirosław Pieszko i dlaczego postanowiliśmy zorganizować jego memoriał. Chcemy o nim pamiętać, ponieważ był to wyjątkowy człowiek i dla niego zorganizowaliśmy ten wyjątkowy dzień.

W tym roku postanowiliśmy, że w zawodach wezmą udział drużyny, które były silnie związane z Mirosławem Pieszko. Wyjątkowo wśród zawodników znalazła się drużyna męska. Była to drużyna pn. „Przyjaciele Mirka”. Panowie swoim udziałem i energią zarazili wszystkich uczestników zawodów co sprawiło, że sportowa rywalizacja przyniosła im wiele radości i wspaniałej zabawy oraz mnóstwo pozytywnej rywalizacji. Dodatkowo wystartowały także panie reprezentujące drużyny Kolonia Warszawska, Zarząd Dróg Powiatowych, Indiaca, Biblioteka i Sołtyski. Tradycyjnie już zawodnicy „Sportowego Dnia Kobiet” zaskoczeni byli nietypowymi i zabawnymi zadaniami. Drużyny rywalizowały łącznie w 8 konkurencjach: wyścigi deskorolek, bieg z badmintonem, bieg i rzut do celu, slalom w gumakach, wyścig na szczudłach, przejście nad i pod zawodnikiem z drużyny, wyścig stepery +deska oraz szukanie butów. Zawodników wspierali i dopingowali zgromadzeni kibice. Turniej przyniósł wiele emocji, śmiechu i dużo dobrej zabawy. Zacięta walka o zwycięstwo widoczna była aż do samego końca. Najwięcej punktów w klasyfikacji końcowej zdobyła drużyna Kolonii Warszawskiej.
Na zakończenie wszystkie Panie otrzymały z rąk Zastępcy Burmistrza Morąga - Leszka Biernackiego oraz Macieja Pieszko syna ŚP Mirosława Pieszko kwiaty i statuetki.
Organizatorzy zawodów życzyli wszystkim Paniom pomyślności i samych sukcesów. Teraz pozostaje już tylko ciekawość w jakich konkurencjach zawodniczki będą musiały zmierzyć się za rok

16 dk

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Październik 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda

Smoczek
Mozntaż mebli
Park