Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

• Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

• super ziomki 8)

• Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

• Wszystkiego najlepszego.

• O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

26 2liga3W poniedziałek 25.09.2017 po dwutygodniowej przerwie rozegrana została kolejna kolejka 2 ligi. Aktualny Mistrz z wiosny Drew-Mot (Elitarni) rozbił 15:0 beniaminka z Maliniaka. Młodzi zawodnicy z Tajfuna Maliniak niestety nie poradzili sobie z doświadczonym mocnym rywalem, który powinien kontynuować rozgrywki w 1 Lidze. Jednak Drew Mot ze względów "logistycznych" pozostał w 2 lidze i inny wynik jak wygrana tego zespołu będzie niespodzianką. Ponadto wicekról strzelców z wiosny Dawid Prusaczyk popisał się w tym spotkaniu niezłą skutecznością strzelecką zdobywając, aż 7 goli.

W innych spotkaniach nie było już takich spektakularnych wyników. Hołmis po wyrównanym meczy z Teamem z Zatorza zdobywa swoje pierwsze punkty w lidze.
W końcu do rozgrywek przystąpił zespół ze Starego Miasta. W pierwszej kolejce planowa pauza a druga kolejka nie odbyła się ze względów atmosferycznych. Stare Miasto pewnie wygrało pierwsza połowę z Kodo 3:0 co pozwoliło im do końca spotkania kontrolować uzyskaną przewagę i w konsekwencji zainkasować 3pkt.
Hitem kolejki było zapewne ostatnie spotkanie tego dnia: Słonecznik vs DMR Brico Marche. Drużyna ze Słonecznika po wpadce z Teamem tym razem wygrała z Brico skromnie 2:1 i zdobyła cenne trzy punkty.

Wyniki :
Drew-Mot – Tajfun Malinik 15:0 (5:0)
Drew-Mot: Dawid Prusaczyk(7), Dominik Seta(3), P.Szczepański(2), M.Fiertek(2), Marek Sarna,
Hołmis – Zatorze Team 3:2 (1:0)
Hołmis: R.Maślarz, M.Wierzbicki, P.Zimnicki
Zatorze: A.Jastrzebski, K.Karolak
Kodo – Stare Miasto 2:4 (0:3)
Kodo: W.Buta, G.Waleriański
Stare Miasto: D.Paluch(2), K.Wachciński(2)
Żółta kartka: T.Szyk(Kodo) – M.Lewanowicz(Stare)
Słonecznik – DMR Brico Marche 2:1 (2:0)