Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

• Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

• Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

• Wszystkiego najlepszego.

• O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

1 Liga Roland Meble orlik-jesień 2017 (1 kol.)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

10 liga5Po wakacyjnej przerwie w piątek 08.09.2017r na sztuczną murawę wybiegli zawodnicy Amatorskiej Morąskiej 1 Ligi Piłki Nożnej.
Pierwsza kolejka była bardzo wyrównana i już można wywnioskować, że słabych drużyn w 1 lidze nie ma. Elyta podejmowała aktualnego mistrza Szesnastkę, której w drugiej połowie napędziła niezłego stracha a konkretnie Adam Krawczyk strzelec 3 goli. Szesnastka pierwszą połowę wygrała 2:0. W drugiej Krawczyk po dwóch trafieniach daje remis Elycie. Ponownie wojskowi trafiają na 3:2 i również odpowiedz Krawczyka na 3:3. Jednak w samej końcówce Szesnastka trafia dwukrotnie i wygrywa ostatecznie po ciężkim boju 5:3.

Wicelider z wiosny Sienkiewicza po również wyrównanym spotkaniu pokonuje Pamar Team 3:1. Kiki Auto po zmianie nazwy z Roland Meble rozegrał ciężki mecz z LeoCenter gdzie dobrze w debiucie wypadł Patryk Buluk. Pierwsza połowa remisowa 1:1. W drugiej części zawodnicy z Kiki nie umieli wykorzystać kilku szans bramkowych natomiast Leo swoje wykorzystało i wygrało spotkanie 4:2.
Drużyna Paged Sklejka nie wykorzystała dwubramkowej przewagi z pierwszej połowy i uległa odrodzonej ekipie Kitchendesign Zatorze 4:3.
W ostatnim meczu tego dnia trzecia ekipa z wiosny Alpina wygrała z beniaminkiem z Królewa 4:3 a jej najlepszy strzelec Michał Budka 3 golami na koncie wspołlideruje z Adamem Krawczykiem z Elyty w klasyfikacji strzeleckiej.
Pamar: A.Stangredzki
Żółta kartka: M.Kowalski(Sienkiewicza) Czewona kartka M.Kowalski zaw. 2 mecze(Sienkiewicza)
KitchenDesign Zatorze – Paged Sklejka 4:3 (1:2)
Zatorze: Tomasz Segin, C.Janiszkiewicz, D.Sinoradzki, Ł.Bilewicz
Paged: M.Basarab, A.Basarab, Ł.Basarab
Żółta kartka: Ł.Bilewicz(Zatorze) - G.Kotulski (Paged)
LeoCenter Pułaskiego – Kiki Auto 4:2 (1:1)
LeoCenter: R.Pazik(2), S.Kozłowski, P.Buluk
Roland: P.Kuper, T.Krajewski
Żółta kartka: M.Grudziński(Leo)