Krawczyk
Przybyłek
Targoński

Morąg archiwalny

Kursy walut

«
»
NBP
2019-10-18
USD
3.8503
-0.35%
EUR
4.2844
-0.01%
CHF
3.8969
0.17%
GBP
4.9671
0.43%

Warto odwiedzić

banner mlody pilkarz
prusowie
banner morag
banner lot
banner slonecznik

Facebook

Szukaj

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Wasze komentarze

  • Proszę o podanie konta do wpłaty....też mam chorego synka więc doskonale rozumiem rodziców..

    Czytaj więcej...

     
  • super ziomki 8)

    Czytaj więcej...

     
  • Szanowny Panie Alibaba, nie wdaję się w dyskusje z postaciami z bajek, proszę normalnie się podpisać ...

    Czytaj więcej...

     
  • Wszystkiego najlepszego.

    Czytaj więcej...

     
  • O właśnie! Mieszkam na Starym Mieście, jak ma się ty coś dziać, jak na zebrania przychodzi 5 ...

    Czytaj więcej...

01-banner_emorag.jpg 02-banner_pink_blink.jpg 02-banner_zdrojek.jpg 03-banner_dziubek.jpg 04-banner_derek.jpg 04-banner_wyp_row.jpg 06-banner_jopek.jpg 20-banner_emorag.jpg

Konkurs tańca nowoczesnego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

20 taniec4Morąski Dom Kultury był organizatorem XII Wojewódzkiego Konkursu Tańca Nowoczesnego „O Puchar Burmistrza Morąga”.
Głównym założeniem imprezy jest popularyzacja solowych i zespołowych form tańca nowoczesnego i ich walorów artystycznych, wymiana doświadczeń oraz integracja środowiska tanecznego.


Rywalizacja odbyła się w czterech kategoriach wiekowych: do 8 lat, do 11 lat, od 12 do 15 lat i powyżej 15 lat. W poszczególnych kategoriach i różnych stylach tańca rywalizowali ze sobą soliści, duety, mini formacje i formacje.
W tym roku oprócz zaawansowanych tancerzy zatańczyli także debiutanci.
Wszystkich uczestników oceniała komisja w składzie: Marianna Tyszkiewicz – finalistka Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich, Paweł Beńko – wicemistrz Europy formacji standardowych oraz Adam Szulik – instruktor tańca breakdance w Morąskim Domu Kultury.

Kategoria wiekowa: debiuty do 8 lat – solo (hip-hop):

VI miejsce - MAJA KOWALCZYK-MAGIC KIDS MORĄG, choreografia: Piotr Beńko
V miejsce - TOMASZ MOLSKI ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe
IV miejsce – JAGODA INGIELEWICZ-HIPNOTIC 1 ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko
III miejsce – KAMILA KRYSIAK- MINI DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko
II miejsce – ALICJA SARNIAK – MAGIC KIDS MORĄG, choreografia: Piotr Beńko
I miejsce - KAROLINA MUCHA – MINI DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: debiuty do 8 lat – solo (disco dance):

I miejsce - MICHALINA KOWNACKA ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: debiuty do 8 lat – duety (hip-hop):

I miejsce - DAGMARA ULICKA – IZA PERKOWSKA – MINI DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: debiuty do 8 lat – formacje (hip-hop):

II miejsce – FORMACJA „DANCE KIDS DZIERZGOŃ”, choreografia: Piotr Beńko
I miejsce - FORMACJA „AKADEMIA ROZTAŃCZONYCH DZIECI” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – solo (hip-hop):

VI miejsce - KAROLINA MIKIELEWICZ ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe
V miejsce - ALEKSANDRA ZYŚK ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe
IV miejsce – HELENA REK ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe
III miejsce – KAROLINA BUKOWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska
II miejsce – OLIWIA BUKOWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska
I miejsce - JULIA GŁOZAK ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – solo (inne formy tańca):

I miejsce - MAJA BANIAL Z DOMU KULTURY W GOŁDAPI, choreografia: Marek Jurewicz

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – duety (hip-hop):

III miejsce – IZA POLAK-ALICJA SARNIAK -MAGIC KIDS MORĄG, choreografia: Piotr Beńko
II miejsce – MICHALINA WIŚNIEWSKA-MAJA ROWICKA -MAGIC KIDS MORĄG, choreografia: Piotr Beńko
I miejsce - OLIWIA BUKOWSKA I KAROLINA BUKOWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – mini formacje (hip-hop):

III miejsce – MINI FORMACJA „SUPER TEAM” ZE STUDIA TAŃCA ANDALUZJA W OSTRÓDZIE,
choreografia: Klaudia Matyskiel
II miejsce – MINI FORMACJA „DANCE GANG” Z MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W JEZIORANACH,
choreografia: Natalia Pszczółkowska
I miejsce - MINI FORMACJA „LITTLE SQUAD” ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat – formacje (hip-hop):

I miejsce - FORMACJA „JUST DANCE DZIERZGOŃ”, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: debiuty do 11 lat- formacje (inne formy tańca):

I miejsce - FORMACJA „GLAM” BARTOSZYCE/GÓROWO IŁAWECKIE, choreografia: Aleksandra Krawczyk

Kategoria wiekowa: do 8 lat – solo (hip-hop):

IV miejsce – ZOFIA GRZELAKOWSKA Z CENTRUM TAŃCA „PROMYK” W ELBLĄGU, choreografia: Justyna Michalak
III miejsce – ALICJA SACEWICZ – CREAZY GIRLS MORĄSKI DOM KULTURY, choreografia: Piotr Beńko
II miejsce – WIKTORIA GIERWATOWSKA Z CENTRUM TAŃCA „PROMYK” W ELBLĄGU, choreografia:
Justyna Michalak
I miejsce - VANESSA WRZESIŃSKA Z CENTRUM TAŃCA „PROMYK” W ELBLĄGU, choreografia: Justyna Michalak

Kategoria wiekowa: do 8 lat – mini formacje (hip-hop):

I miejsce - MINI FORMACJA „KIK” ZE SZKOŁY TAŃCA PASSE DANCE STUDIO W NIDZICY, choreografia: Marzena Borkowska

Kategoria wiekowa: do 8 lat – formacje (hip-hop):

II miejsce – FORMACJA „MAGIC KIDS MORĄG” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY, choreografia: Piotr Beńko
I miejsce - FORMACJA „MINI DANCE TEAM BRANIEWO”, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: do 11 lat – solo (hip-hop):

VI miejsce - POLA DŁUSZCZAKOWSKA – HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko
V miejsce - KINGA SZCZERBA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe
IV miejsce – JULIA MARUSZEWSKA – HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko
III miejsce – PIOTR GRZESIKIEWICZ - HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko
II miejsce – NATALIA URBAŃSKA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe
I miejsce - WIKTORIA DJEBABLIA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

Kategoria wiekowa: do 11 lat – solo (disco dance):

VI miejsce - EMILIA PIĘDZIO Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. IRENY KWINTO W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Estera Płonowska
V miejsce - ANNA KOKOSZKO ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka
IV miejsce – NATALIA GUZIUR ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka
III miejsce – MONIKA STEMPIŃSKA ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka
II miejsce – ALEKSANDRA MILEWICZ ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka
I miejsce - EWA KALAMARZ ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: do 11 lat – duety (taniec współczesny):

I miejsce - „DUETKA” Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. IRENY KWINTO W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Estera Płonowska

Kategoria wiekowa: do 11 lat – duety (hip-hop):

I miejsce - POLA DŁUSZCZAKOWSKA I KATARZYNA JANK – HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: do 11 lat – mini formacje (disco-dance):

I miejsce - MINI FORMACJA „FIGO MINI” ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: do 11 lat – formacje (hip-hop):

V miejsce - FORMACJA „CZARNA OWCA” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska, Paulina Fedorowska
IV miejsce – FORMACJA „HIPNOTIC PASŁĘK”, choreografia: Piotr Beńko
III miejsce – FORMACJA „CREAZY GIRLS” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY, choreografia: Piotr Beńko
II miejsce – FORMACJA „HIPNOTIC 1 ELBLĄG”, choreografia: Piotr Beńko
I miejsce - FORMACJA „BTB JUNIOR” ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe

Kategoria wiekowa: debiuty 12-15 lat - solo (hip-hop):

VI miejsce – ALEKSANDRA CZAJKOWSKA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska
V miejsce - POLA RADZISZEWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska
IV miejsce – OLIWIA ROMAN ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska
III miejsce – NATALIA SZULICH Z MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W JEZIORANACH, choreografia: Natalia Pszczółkowska
II miejsce – OLIWIA PIETRUSZKA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska
I miejsce – KARINA KUCNER ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

Kategoria wiekowa: debiuty 12-15 lat - formacje (hip-hop):

V miejsce - FORMACJA „NO NAME DZIERZGOŃ”, choreografia: Piotr Beńko
IV miejsce – FORMACJA „BEAT” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska
III miejsce – FORMACJA „BTB DREAM” ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska
II miejsce – FORMACJA „RED LIGHT” ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Olga Majewska
I miejsce – FORMACJA „KALIPSO” ZE SZKOŁY TAŃCA MONSTARS W OLSZTYNIE, choreografia: Aleksandra Kubiak

Kategoria wiekowa: debiuty powyżej 15 lat - solo (hip-hop):

VI miejsce – KINGA LIGĘZOWSKA
V miejsce – KAMILA SOKOŁOWSKA
IV miejsce – DOMINIKA SZELIGA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska
III miejsce – WERONIKA DĄBKOWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska
II miejsce – MATYLDA KACZYŃSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Aleksandra Majewska
I miejsce – OLGA MAJEWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE

Kategoria wiekowa: debiuty powyżej 15 lat – duety (hip-hop):

II miejsce – NINA PRZĄDAK I MARTA KULESZA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska
I miejsce – OLGA MAJEWSKA i MATYLDA KACZYŃSKA ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE

Kategoria wiekowa: debiuty powyżej 15 lat – mini formacje (hip-hop):

I miejsce – MINI FORMACJA „VERVA” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ W OLSZTYNIE, choreografia: Michał Pieczyski

Kategoria wiekowa: debiuty powyżej 15 lat – formacje (hip-hop):

I miejsce – FORMACJA „IN 10 SITY” ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska

Kategoria wiekowa: 12-15 lat - solo (hip-hop):

VI miejsce – WIKTORIA KANECKA Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W OLSZTYNKU, choreografia: Patrycja Szustkiewicz
V miejsce – JULIA SŁODOWNIK Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W OLSZTYNKU, choreografia: Patrycja Szustkiewicz
IV miejsce – AMELIA CZESZEJKO-SOCHACKA ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe
III miejsce – ALICJA PIETRZAK – DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko
II miejsce – MARTYNA MUCHA – DANCE TEAM BRANIEWO, choreografia: Piotr Beńko
I miejsce – JAKUB BEŃKO - HIPNOTIC ELBLĄG, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – solo (disco-dance):

II miejsce – NATALIA MAŃKO ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka
I miejsce – KLAUDIA HOLICZKO ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Klaudia Wojtas

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – duety (hip-hop):

IV miejsce – ALICJA BUDREWICZ I ŁUCJA FRĄCZEK Z MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W JEZIORANACH I SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Natalia Pszczółkowska
III miejsce – OLIWIA PIETRUSZKA I JULIA KUJAWA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska
II miejsce – KINGA LEWANDOWSKA I WIKTORIA KANECKA Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W OLSZTYNKU, choreografia: Patrycja Szustkiewicz
I miejsce – OLIWIA BIEŁŁO I JULIA GWOZDOWSKA ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – duety (disco-dance):

I miejsce – NATALIA GUZIUR I PAULINA LISEWSKA ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – mini formacje (disco dance):

I miejsce – MINI FORMACJA „FIGO YOUNG STARS” ZE SZKOŁY TAŃCA I WDZIĘKU B&W PRZEMIENIECCY W OLSZTYNIE, choreografia: Alicja Górecka

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – mini formacje (hip-hop):

III miejsce – MINI FORMACJA „RED TEAM” ZE STUDIA TAŃCA ANDALUZJA W OSTRÓDZIE, choreografia: Klaudia Matyskie
II miejsce – MINI FORMACJA „FAM MINI” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, Choreografia: Paulina Fedorowska
I miejsce – MINI FORMACJA „STREETFLOW DANCE CREW” Z MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W OLSZTYNKU, choreografia: Patrycja Szustkiewicz

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – formacje (hip-hop):

VII miejsce - FORMACJA „JUST DANCE” Z GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W DYWITACH, choreografia: Karolina Spiel
VI miejsce – FORMACJA „BLEFIK” Z CENTRUM TAŃCA „PROMYK” W ELBLĄGU, choreografia: Justyna Michalak
V miejsce – FORMACJA „DARK RAMS” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Bartosz Łuszczykiewicz
IV miejsce – FORMACJA „MENTAL HOUSE” ZE SZKOŁY TAŃCA MONSTARS W OLSZTYNIE, choreografia: Aleksandra Kubiak
III miejsce – FORMACJA „LUZFAM” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska
II miejsce – FORMACJA „LUZBAND” ZE STUDIA TAŃCA WRZUĆ NA LUZ W OLSZTYNIE, choreografia: Paulina Fedorowska
I miejsce – FORMACJA „DANCE TEAM BRANIEWO”, choreografia: Piotr Beńko

Kategoria wiekowa: 12-15 lat – formacje (inne formy tańca):

III miejsce – GRUPA TANECZNA „CHORSINA”/FORMACJA Z LIDZBARSKIEGO DOMU KULTURY, choreografia: Anna Sadowska
II miejsce – FORMACJA „SDM” Z MORĄSKIEGO DOMU KULTURY, opiekun Małgorzata Szulik
I miejsce – FORMACJA „PRIMA” Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH, choreografia: Małgorzata Stankiewicz

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat - solo (hip-hop):

IV miejsce – PIOTR MIKIELSKI Z DOMU KULTURY W GOŁDAPI
III miejsce – KLAUDIA MATYSKIEL ZE SZKOŁY TAŃCA BTB DANCE AGENCY W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe
II miejsce – DOMINIKA CHWYCZKO ZE SZKOŁY TAŃCA BTB W OLSZTYNIE, choreografia: Rafał Kabungwe
I miejsce – WIKTORIA WÓJCIK ZE STUDIA TAŃCA ANDALUZJA W OSTRÓDZIE, choreografia: Klaudia Matyskiel

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – duety (modern jazz):

I miejsce – OLIWIA JANKOWSKA I ALEKSANDRA SKOCZEK ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – mini formacje (inne formy tańca):

II miejsce – MINI FORMACJA „HANDS UP” Z DOMU KULTURY W GOŁDAPI, choreografia: Marek Jurewicz
I miejsce – MINI FORMACJA „PRIMA FUSION” Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH, choreografia: Małgorzata Stankiewicz

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – mini formacje (modern jazz):

I miejsce – MINI FORMACJA „BLACKOUT” ” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – formacje (hip-hop):

II miejsce – FORMACJA „GOOD VIBES” ZE SZKOŁY TAŃCA „RAVE DANCE STUDIO” W OLSZTYNIE, choreografia: Żaneta Lisińska
I miejsce – FORMACJA „LAMB” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska, Paulina Fedorowska

Kategoria wiekowa: powyżej 15 lat – mini formacje (taniec współczesny):

I miejsce – MINI FORMACJA „PRIMA BIS” Z MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W BARTOSZYCACH, choreografia: Małgorzata Stankiewicz

NAGRODĘ GRAND PRIX OTRZYMAŁA FORMACJA „LAMB” ZE STUDIA TAŃCA CZARNA OWCA W LIDZBARKU WARMIŃSKIM, choreografia: Sylwia Jarzyńska, Paulina Fedorowska

XII Wojewódzki Konkurs Tańca Nowoczesnego „O Puchar Burmistrza Morąga” odbył się 16 marca 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu.

PEŁNĄ RELACJĘ FOTOGRAFICZNĄ MOŻNA OBEJRZEĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ MORĄSKIEGO DOMU KULTURY - www.mdk.morag.pl

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

20 taniec1

Dodaj komentarz
Regulamin komentarzy
Uwaga: redakcja www.e-morag.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze znajdujące sie poniżej. Wszelkie próby obrażania kogoś lub nadużycia będą usuwane przez administratora serwisu.


Kalendarz

Październik 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Komunikcja

przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
przewozy pks
 

Nowości w sklepie

jednoslady

Sklep czynny
pon.-pią. - 9:00 -17.00
sob. - 9:00 - 14:00 
ZAPRASZAMY !!!

Pogoda